Yunan Adaları - 1

1. gün: Saat 16:00'da Bodrum Limanı'nda tekneye biniş, akşam yemeği ve geceleme limanda.
2. gün: Kahvaltı sonrası hareket, kısa bir seyir sonrası ilk durak olan Kos (İstanköy) limanına giriş. Pasaport ve gümrük işlemleri sonrası serbest zaman. Günün bir kısmını teknede, bir kısmını adada dolaşarak geçirebilirsiniz. Geceleme Kos’ta.
3. gün: Kahvaltı sonrası volkanik bir ada olan Nisyros’a hareket. Aktif olan krater çevresindeki Nikea köyü adanın görülmeye değer yerlerinden. Geceleme için Tilos'a demirlenir.
4. gün: Kahvaltı sonrası 12 Adalar’ın en büyüğü olan Rodos'a hareket. Ortaçağ’da St. John Şövalyeleri’nin kontrolüne giren ada, sonrasında 400 yıl Osmanlı yönetiminde kaldı. Şövalyeler döneminde yapılan ve hala sağlam olan kale ile yine aynı dönemden kalma mahalle görülmesi gereken yerlerden. Geceleme Rodos’ta.
5. gün: Erken saatlerde Symi'ye hareket. Akşamüstü limana girmeden önce adanın çevresindeki koylarda yüzme molaları verilir. Geceleme Symi'de.
6. gün: Datça Limanı'na demirleme, gümrük ve pasaport işlemlerinin ardından antik Knidos Limanı'na hareket. Eski ve yeni limanı ayıran tepeden, Ege ve Akdeniz’in engin maviliğini aynı anda seyredebilirsiniz. Geceleme Knidos yakınlarındaki bir koyda.
7. gün: Kahvaltıdan önce hareket, Kara Ada'nın güneyinde kalan Poyraz Limanı'na demirleme. Öğle yemeği ve yüzme molası sonrası Bodrum Limanı'na hareket. Akşam yemeği ve geceleme limanda.
8. gün: Sabah kahvaltısı sonrası 10:00'da tekneden ayrılma.