Yunan Adaları - 2

1. gün: Saat 16:00'da Bodrum Limanı'nda tekneye biniş, akşam yemeği ve geceleme limanda.
2. gün: Kahvaltı sonrası hareket, kısa bir seyir sonrası ilk durak olan Kos (İstanköy) limanına giriş. Pasaport ve gümrük işlemleri sonrası serbest zaman. Günün bir kısmını teknede, bir kısmını adada dolaşarak geçirebilirsiniz. Geceleme Kos’ta.
3. gün: Kahvaltı sonrası Kalymnos'a hareket. Ada, 554 yılında yaşanan depremde ikiye ayrılmış ve yanındaki ada Telendos adını almıştır. Adanın merkezinde İtalyan mimarisi hakimdir. Geceleme Kalymnos’ta.
4. gün: Leros'a demirleme. Tarih boyunca Roma, Bizans, Venedik, Osmanlı, İtalyan ve Yunan kontrolü altına girmiş olan adada, tüm bu dönemlerin etkilerini gözlemek mümkün. Geceleme Leros'ta.
5. gün: Oniki Adalar’ın en kuzeyinde yer alan Patmos'a demirleme. UNESCO’nun Dünya Mirası listesine aldığı St. John Manastırı ve St. John’un adada sürgünde olduğu sırada Hz. İsa’nın kendisine göründüğüne inanılan Apocalypse (Mahşer) Mağarası görülmeli. Geceleme için Lipsi'ye hareket.
6. gün: Sabahın ilk ışıkları ile hareket. Yüzme molası için Pserimos’a demirleme, öğle yemeği sonrası geceleme için Kos’a geçilir.
7. gün: Kahvaltı sonrası hareket, Akvaryum koyuna demirleme. Öğle yemeği sonrası Bodrum Limanı'na hareket. Akşam yemeği ve geceleme limanda.
8. gün: Sabah kahvaltısı sonrası 10:00'da tekneden ayrılma.