Tezel Yatçılık

Eşsiz denizlerde, Ege ve Akdeniz'in en güzel koylarında gündüz güneşin, gece milyonlarca yıldızın altında büyüleyici sessizliğin tadını çıkarmak ister misiniz?

Denizi ve güneşi seviyor ama tüm tatiliniz boyunca aynı noktada olmaktan sıkılıyor, mavi ile yeşilin iç içe geçtiği ıssız koylarda tatil yapmak istiyorsanız, Mavi Yolculuk tam size göre.

Tezel Yatçılık olarak 15 yıla yaklaşan yat turizmi tecrübemiz, deneyimli uzman personelimiz ve Mavi Yolculuk için inşa edilmiş klasik ahşap Bodrum Guletleri ile sizlere unutamayacağınız bir tatil vaat ediyoruz.


Çevreyle Dost, Denize Saygılı Tatil

Denizlerimizin insan faktöründen minimum etkilenmesi ve tekne kaynaklı kirliliğin engellenmesi için tekne sahibinden yolculara kadar herkese birtakım sorumluluklar düşüyor. Tezel Yatçılık olarak bünyemizde bulunan guletlerde kullanılan tüm temizlik malzemelerini 'doğaya dost' ürünlerden seçiyoruz.

Mavi Yolculuk süresince guletin temizliği, bakımı ve konukların kullanımına sunulan temizlik malzemelerinde doğada %100 çözünen ekolojik ürünlerin kullanımı ile denizler ve ekolojik denge için büyük tehlike oluşturan kimyasal bazlı atıkların minimuma indirilmesi hedefleniyor. Ayrıca bu girişimle, Mavi Yolculuk tutkunlarının da denizlerimizin korunmasına bireysel olarak katkı vermelerine olanak sağlanıyor.

Tüm temizlik ve tekne bakım ürünlerinin ekolojik malzemelerden seçilmesinin yanı sıra, konuklarımıza %100 organik ürünlerden oluşan menü seçme imkanı da sunuyoruz.